چه میخواهید یاد بگیرید. در کادر زیر تایپ کنید و دکمه جستوجو را کلیک کنید. اتوکدپدیا شما را در یادگیری همراهی میکند

MAKELISPAPP (دستور)

MAKELISPAPP (Command)

Compiles one or more AutoLISP (LSP) source files into an application (VLX) file that can be distributed to users and protect your code.

فایل های منبع AutoLISP (LSP) در قالب فایل VLX که قابل توزیع در میان کاربران است و با رمز شما محافظت شده است را گردآوری می کند.

نکته : این دستور فقط زمانی قابل اجرا است که LIPSYS روی 1 تنظیم شده باشد. با استفاده از Visual LISP Editor فایل های LSP را زمانی که LIPSYS، 0 یا 2 می باشند گردآوری می کند.

اگر LIPSYS، 1 باشد، فایل های کاربردی (VLX) با پشتیبانی مجموعه کاراکتر Unicode ساخته می شوند و نمی توان آنها را در محصولات AutoCAD 2020 و نسخه های قبلی بارگذاری کرد. اگر شما به پشتیبانی AutoCAD 2020 و محصولات پایه قبلی نیاز دارید و به پشتیبانی Unicode نیاز ندارید، LIPSYS را قبل از ایجاد فایل های VLX، روی 0 یا 2 تنظیم کنید.

یادآوری های زیر نمایش داده می شوند :

Make (ایجاد کردن)

منابع تغییر یافته AutoLISP را گردآوری می کند و فایل مناسب VLX مبتنی بر تنظیمات فایل پروژه AutoLISP را ایجاد می کند.

نکته : اگر گزینه های کاربردی تغییر کنند (برای مثال : حالت گردآوری Standard به Optimize و Link) شما باید از گزینه Rebuild (ساخت مجدد) برای ایجاد فایل جدید VLX با تغییرات مشخص شده، استفاده کنید. این گزینه فقط برای تغییرات فایل های رمزدار منبع AutoLISP مورد استفاده می باشد نه گزینه های به کار گرفته شده.

Properties (مشخصات)

باکس New Application Properties را باز کنید، این باکس به شما اجازه می دهد تا مشخصات مربوط به فایل پروژه ساخت AutoLISP موجود را اصلاح کنید.

Rebuild (ساخت مجدد)

تمامی فایل های منبع AutoLISP را دوباره جمع آوری می کند و قایل VLX را مبتنی بر تنظیمات فایل پروژه ساخت AutoLISP می سازد.

Wizard (نمایش خودکار برنامه های راهنما)

گزینه Make Application Wizard را باز کنید که به شما برای ایجاد فایل پروژه ساخت AutoLISP (PRV) و سپس گردآوری پروژه در یک فایل VLX کمک می کند.

وقتی که پروژه جدیدی ایجاد می کنید، باید منبع فایل های AutoLISP و DCL گردآوری شده در فایل VLX را مشخص کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.